4 tipy, ako si užiť v lete aj chladnejšie dni

Leto je o prechádzkach naboso vo vyhriatom piesku a o štýlových sandáloch, ktorých nikdy nie je toľko, aby sa nenašlo miesto pre ďalší pár. Ale treba myslieť aj na plán B – búrkovú zálohu na nohy.  


Leto je o prechádzkach naboso vo vyhriatom piesku a o štýlových sandáloch, ktorých nikdy nie je toľko, aby sa nenašlo miesto pre ďalší pár. Ale treba myslieť aj na plán B – búrkovú zálohu na nohy.  

Keď vás na dovolenke zastihne náhle ochladenie, vietor a zmrákajúca sa obloha, je čas vyloviť z kufra ponožky a uzavretú obuv. A vaše štýlové JA vám určite nedovolí siahnuť po päťročnom modeli vychodených tenisiek neurčitej farby. Práve pre chladnejšie dni, ale aj pre terénne výlety po okolí dovolenkovej destinácie, sa oplatí doplniť letnú módnu výbavu o niekoľko topánkových vychytávok, čo udržia komfort chôdze a v prípade potreby aj teplo.

Biele tenisky sú istota, ale prečo neskúsiť niečo iné? 

 

Lososový casual

Kožené nazúvačky Lasocki vo farbe, čo perfektne doplní každý pastelový outfit, ponúkajú zvýšené pohodlie vďaka bočným elastickým vsadeniam a kvalitnému prírodnému materiálu zabraňujúcemu  nadmernému poteniu nohy.

http://ccc.eu/sk/woman/catalog/cat-2611/363059

 

Správna dvojka

Pánskym štýlom inšpirované kožené poltopánky európskej výroby Lasocki s perforovaným povrchom a v tmavomodrom tóne hravo zladíte s džínsami každej dĺžky a typu. A ak to s ladením myslíte fakt vážne, prečo nesiahnuť po podobnom modeli aj pre vášho miláčika? S unisexovým štýlom nie je čo pokaziť.

http://ccc.eu/sk/woman/catalog/cat-2611/311635

 

Hadia žena

Čo takto kúsok zlata? Farba slnka je hitom aktuálnej sezóny a letné ulice sa priam kúpu v odlesku metalických detailov na obuvi. Ukážte, že ste ešte o krok vpred a obujte si štýlové poltopánky Jenny Fairy v luxusnej zlatej, ozvláštnené textúrou hadej kože. Biela blúzka, biele nohavice, zlaté šperky ako doplnok, a viac nepotrebujete, aby bolo všetkým jasné, kto je tu dámou.

http://ccc.eu/sk/woman/catalog/cat-6623/359505

 

Safari girl

Ak sú vám viac než šaty prednejšie šortky a vzdušné košele, zrejme ste povahou dobrodružka, čo namiesto kabelky balí veci do brašne na foťák a viac než po opálení prahne po zážitkoch. V kožených „papučkách“ v nadčasovom béžovom odtieni vydržíte pátrať po dokonalom zábere hoci aj celý deň. Otlaky nehrozia!

http://ccc.eu/sk/woman/catalog/all/359144

 

Tip: Toto všetko a oveľa viac nájdete, keď odtrhnete oči (aj keď to bude ťažké) od pultov sandálikov a balerínok. V CCC myslia v lete na každú alternatívu a nenechajú vás v štichu, ani keď sa ochladí. Viac inšpirácií hľadajte na www.ccc.eu/sk


 

logo_vub-a-s.jpg
logo_anipet.jpg
logo_ccc.jpg
logo_steffel.jpg
logo_martinus.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_sevt.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_panda.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_bepon.jpg
logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_house.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_bata.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_billa.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg