Skryte sa pred sychravým počasím a zájdite na kávu do Centra

Dátum pridania: 23. 09. 2018

Jeseň sa nám prihlásila o slovo náhle, no o to silnejšie. Šaty, sandále či šortky zrazu vystriedali jesenné bundy a hrubšie topánky. Nenechajte si však sychravým počasím pokaziť deň a zájdite do Centro Nitra na kávičku. Vieme, kde vám bude najlepšie chutiť.

 

Coffeeshop Company

Coffeeshop Company vás privíta hneď v úvode, pri hlavnom vstupe do nákupného centra. Je vyhľadávanou kaviarňou mnohých ľudí, ktorí si potrebujú vychutnať chvíľku so svojimi priateľmi, rodinou alebo známymi. Ochotný personál urobí z návštevy tejto kaviarne skutočný zážitok. Dopriať si môžete kávičku, čaj alebo limonádu a k tomu chutný koláč či sendvič – z bohatej ponuky si vyberie každý. Coffeeshop je obľúbený aj u rodín s deťmi – k dispozícii je totiž detský kútik so šmykľavkou. Kaviareň sa nachádza v otvorenom prostredí, preto máte pocit, že ste uprostred všetkého diania v Centre.

 

Siestička

Siestička je kaviareň nachádzajúca sa v priamom srdci Centra. Na rozdiel od Coffeeshopu, ktorý je vsadený do priestoru, Siestička je uzatvorená kaviareň, kde nájdete pokoj a pohodu. Ide o vyhľadávané miesto pre obchodné stretnutia, ale i pre priateľské stretnutia so známymi. Príjemný interiér, dotvorený živým zeleným machom na stenách a dobovým pianom, zabezpečí, že sa budete v Siestičke cítiť mimoriadne dobre. Personál vám ochotne poradí a výberom kávy, limonády, piva, chutného dezertu či ľahkého sendviču. Veľkým lákadlom je aj slnečná terasa, ktorá je obľúbeným miestom v letnom období. K dispozícii je tiež fajčiarska miestnosť, ktorá je od zvyšku kaviarne oddelená presklenými posuvnými dverami.

 

Music a Cafe

Ako už samotný názov napovedá, ide o hudobnú kaviareň, ktorá okrem zážitku z príjemného posedenia pravidelne ponúka svojim návštevníkom aj hudobné večery. Vystúpili tu hudobníci ako kapela Medial Banana, Smola a hrušky, spevák Robo Opatovský, speváčky Andrea Zimányová, Katarzia a mnohí ďalší. Obľúbeným miestom návštevníkov kaviarne Music a Cafe je letná terasa, ktorá poskytuje dostatok priestoru aj pre letné koncerty na terase. Počas leta sa ich tu odohralo dovedna šesť a tešili sa veľkej účasti všetkých milovníkov hudby. 

 

Prečo je dobré dopriať si kávu?

  • Zlepšuje vašu náladu, pamäť a vedie k lepším výkonom
  • Môže vám pomôcť znížiť telesnú váhu
  • Dokáže ochrániť váš mozog
  • Je plná živín a antioxidantov
  • Pomáha udržať vašu pečeň zdravou

 

Užite si kávu s rodinou, s priateľmi alebo s obchodnými partnermi.

Vychutnajte si ju v Centro Nitra. 

 

 

 

 


 

logo_orange.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_brloh.jpg
logo_triola.jpg
logo_gallery.jpg
logo_samdex.jpg
logo_talianka.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_billa.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_robel.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_ccc.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_presinsky-co.jpg