ŠPORTOVÁ MÓDA + LEŽÉRNOSŤ = HEAVY TOOLS

Ukážeme vám, že aj milovníci športovej módy sa môžu cítiť pohodlne a zároveň vyzerať trendy. Stačí zájsť do predajne Heavy Tools v Centro Nitra. 


Leto je u mnohých synonymom športového vyžitia. V predchádzajúcom blogu sme vám priniesli tipy na ideálne miesta v Nitre, ktoré sú vhodné na športovanie. Teraz vám ukážeme, že aj milovníci športovej módy sa môžu cítiť pohodlne a zároveň vyzerať trendy. Stačí zájsť do predajne Heavy Tools v Centro Nitra.

Značka Heavy Tools pochádza z Rakúska a patrí medzi popredné značky so športovo-elegantnou módou. Získala si  srdcia mnohých dám, ktoré sa radi cítia pohodlne, no zároveň žensky. Obľúbená je ale aj u pánov, ktorí si touto značkou udržiavajú šarm a charizmu. Hoci sa sortiment orientuje prevažne na kategóriu od 18 rokov, v predajni nájdete aj detské oblečenie.

 

Na počiatku boli bicykle

História značky Heavy Tools je veľmi zaujímavá. Na svedomí ju majú rakúski bratia Feldtanzerovci. Mladší z nich bol fanúšikom extrémnych športov, čo sa odzrkadlilo aj v produktoch firmy. Heavy Tools začala produkovať surfovacie dosky, neskôr sa spoločnosť orientovala aj na bicykle. Koncom 90. rokov získala značka licenciu aj na výrobu odevov. Spočiatku obliekali najmä talentovaných športovcov, neskôr sa portfólio značky rozšírilo na športovo-elegantnú módu, akú nájdeme v predajni dnes.

 

V predajni Heavy Tools nájdete počas celého roka oblečenie do každého počasia. „V lete dominuje uvoľnený jachtársky štýl, s ktorým budete mať pocit nepretržitej exotickej dovolenky. V zime zasa nájdete v predajni bohatý sortiment mikín, lyžiarskych búnd či nohavíc. Okrem toho tu nájdete aj batohy, tašky či peňaženky za dostupné ceny,“ uvádza Tomáš Babicz z predajne Heavy Tools. Dizajn produktov je nadčasový a určený aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.

 

 

 

Značka Heavy Tools reprezentuje výbornú kvalitu, pohodlie, dlhotrvácnosť a funkčnosť. Symbolizuje tiež nezávislý životný štýl športovcov, ktorý vytvára prechod medzi športovou a voľnočasovou módou. Ak ste fanúšikom ležérnej športovej módy, navštívte predajňu Heavy Tools a my vám garantujeme, že s prázdnymi rukami určite neodídete!

 

Prečo Heavy Tools?

nadčasový dizajn
oblečenie šité podľa potrieb milovníkov športu
osvedčená rakúska kvalita
individuálny prístup k zákazníkovi
dostupné ceny

 


 

logo_samdex.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_datart.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_anipet.jpg
logo_kika.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_tussi.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_exisport.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_omega.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_pepco.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_favab.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_happy-grill.jpg
logo_medicine.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_gallery.jpg
logo_orange.jpg
logo_planeta-food.jpg