6 jesenných trendov, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku!

Chladné a sychravé obdobie je už za dverami, preto netreba nechať nič na náhodu. Viete, aké sú trendy pre tohtoročnú jeseň?


Záver leta je obľúbeným obdobím nákupných maniačiek – nielenže vrcholia letné výpredaje a mnohé kúsky je možné získať za pár eur, ale predajne začínajú ponúkať aj nové jesenné kolekcie. Chladné a sychravé obdobie je už za dverami, preto netreba nechať nič na náhodu. Viete, aké sú trendy pre tohtoročnú jeseň?

 

Koža

Ak ste milovníčkou kožených alebo koženkových vecí, túto jeseň máte vyhraté! Tento materiál totiž tvorí módne kolekcie svetových návrhárov už niekoľko rokov a tohtoročná jeseň nebude výnimkou. Konzervatívne dámy môžu zostať pri čiernej, prím ale bude hrať farebná koža pre odvážne, ktoré sa neboja vyjsť z davu. Koža sa bude nosiť vo všetkých podobách – bundy, nohavice, topánky, vesty a pod.

 

Kožušina

Čo iné vás počas sychravých dní viac zahreje ako kožušina? Tá je stálicou v mnohých ženských šatníkoch. Na jeseň výborne poslúži kožená bunda doplnená o kožušinový golier, v zime zasa zahreje poriadne teplý kožuch. Túto jeseň sa ale kožušinové trendy ešte viac vyšperkovali a módnou vychytávkou bude biela kožušina. Dámy v nej pôsobia jedinečne, elegantne a nadčasovo.

Legíny

Hoci sa zdá, že legíny zažili svoj najväčší boom pred pár rokmi, sú znova späť! Už to však nebudú klasické čierne legíny, vyrobené z priehľadnejších materiálov – budú hrať všetkými farbami a vyhotovené budú z rôznych materiálov tak, aby boli vhodné aj na slávnejšiu príležitosť. V legínach naplno vyniknú krivky ženskej postavy – pozor by si však mali dávať plnoštíhlejšie dámy, ktorým odporúčame doplniť k legínam dlhšie tričko, ktoré opticky postavu predĺži a zoštíhli.

Vrstvenie

Jeden by si povedal – čo je na tom výnimočné, veď v chladných dňoch si predsa obliekame viacero vrstiev oblečenia absolútne prirodzene. Háčik je však v tom, že je tak trochu módnym umením skombinovať všetky materiály a farby vhodne. Je to skutočný kumšt, no ak sa vám to podarí, budete neprehliadnuteľná. Navyše vám vďaka vrstveniu nebude zima :)

Military

Jeden z najväčších trendov tohtoročnej jesene je inšpirovaný armádnymi uniformami či uniformami armádnych letcov a námorníkov. Netreba sa však toho obávať – tento štýl bol populárny aj počas minulého roka a získal si srdcia mnohých žien. Vyznačuje sa dvojradovým zapínaním na sakách a kabátoch, lampásovým lemovaním na nohaviciach a vysokými čižmami.

 

Bordová

Jednou z popredných farieb jesene je bordová farba, ktorá kraľovala už v roku 2018. Pre veľký úspech ju však najznámejší dizajnéri opäť zaradili do svojich najnovších kolekcií. Jej výhodou, ktorú ocenia všetky dámy, je, že vynikne aj pri akomkoľvek odtieni pleti a pristane skutočne každému. Pamätajte však na zlaté pravidlo, že menej je niekedy viac. Jeden, maximálne dva bordové kúsky vo vašom outfite úplne postačia.

Jesenné kolekcie už aj v Centro Nitra!

Máte pocit, že vášmu jesennému šatníku predsalen chýbajú nové kúsky? Vyrazte si s rodinou alebo s priateľkami do Centro Nitra - v našich predajniach totiž nájdete jesenné kolekcie, v ktorých sa snúbia všetky tohtoročné jesenné trendy. V Centro Nitra nájdete všetko rýchlo, pohodlne, pod jednou strechou, Prajeme vám príjemné nákupy!


 

logo_manufaktura.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_brloh.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_cetelem.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_omega.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_samdex.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_panda.jpg
logo_gallery.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_talianka.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_billa.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_kika.jpg
logo_4f.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_martinus.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_planeta-food.jpg