Zo školy rovno do praveku! Deti sa v Centre už čoskoro zmenia na lovcov dinosaurov

Dátum pridania: 24. 08. 2018

Hoci dinosauri vyhynuli pred miliónmi rokov, vždy pútali ľudskú pozornosť – najmä tú detskú. Aj preto sme sa rozhodli, že deťom spríjemníme nástup do školy práve dinosaurími dňami. Pre rodiny s deťmi je pripravených množstvo zaujímavých workshopov, súťaží a aktivít počas piatich dní! Na čo sa môžete tešiť?

3. september – Jurský park

V deň, keď sa otvoria školské brány, odštartujeme naše hravé dni s dinosaurami. V pondelok (od 10:00 do 16:00) je pre deti pripravená tvorivá dielňa - v rámci nej si budú môcť deti sami vymaľovať a vystrihnúť dinosaurov, ktorých budú následne spoločne lepiť do parku dinosaurov. Popri tom sa naučia najznámejšie názvy dinosaurov z dávnych dôb. Mysleli sme aj na aktívne deti, preto nebude chýbať športové stanovište v podobe prekážkovej dráhy. Úlohou detí bude obísť nebezpečné dinosaury a v cieli nakŕmiť starovekými rastlinami malého triceratopsa. Za splnenie tejto náročnej misie získajú sladkú odmenu.

 

4. september – Lovec dinosaurov

V utorok od 15:00 do 17:00 sa všetky deti premenia na skutočných lovcov dinosaurov! Zabaviť sa môžu s Dino-puzzle, kde si budú môcť s rodičmi alebo s animátorom poskladať jedno z troch rôznych puzzle s motívom dinosaurov. Za splnenie tejto úlohy získajú žetón na špeciálne fotenie – deti sa budú môcť odfotiť so svojím obľúbeným dinosaurom a odniesť si tak domov krásnu spomienku s dino-motívom. K dispozícii bude na fotenie aj klobúk a vesta lovca dinosaurov.

 

5. september - Sopka

V stredu od 15:00 do 17:00 zabavia deti animátori v kostýmoch lovcov dinosaurov. Spoločne s najmenšími budú vyrábať dinosaurov z plastelíny, za pomoci 3D formičiek, ktorých si budú môcť vziať domov na pamiatku. A ako vyhynuli dinosaury? Každých 30 minút si deti budú môcť pozrieť, ako vyzerá erupcia sopky, ktorá bude vyhynutie simulovať. Ak budú chcieť dinosaurov zachrániť, môžu ich umiestniť do bezpečnej vzdialenosti od sopky.

 

6. september – Stratený svet

Vo štvrtok popoludní si môžete s vašimi ratolesťami prezrieť menšiu výstavu skutočných exponátov (skameneliny, hmyz, dinosaurí zub, škrupina z dinosaurieho vajca, ...) i replík lebiek dinosaurích mláďat z doby dinosaurov. Deti sa tiež spolu s animátormi zabavia pri dinosaurom kvíze. Pre najmenších nebudú chýbať ani omaľovánky s dinosaurími motívmi.

 

7. september - Dinosauria olympidáda

V piatok vyvrcholia dinosaurie dni a na deti čaká množstvo skvelej zábavy! Počas celého popoludnia sa deťom budú venovať animátori, takže vy si môžete zatiaľ pohodlne nakúpiť. Na deti bude čakať 5 stanovíšť s rôznymi tematickými súťažami – ich úlohou bude zachrániť dinosaurie vajce, nakŕmiť tyranosaura, prejsť trasu v dinosaurích chodúľoch alebo pomôcť popletenému archeológovi. Za splnenie všetkých úloh deti získajú skvelú odmenu -  symbolickú medailu a dočasné tetovanie s dinosaurími motívmi, ktorým sa budú môcť chváliť nasledujúcich tri až päť dní.

 

Odmeny pre všetkých 

Počas celého týždňa bude prebiehať množstvo súťaží, do ktorých sa budú môcť deti zapojiť - čakajú na nich skvelé ceny od partnerov podujatia: Martinus, ŠEVT, Pepco, Alltoys a DM drogerie. Potešiť svoje ratolesti ale môžu aj rodičia. Ak v dňoch 3.9. - 7.9. nakúpite v našich predajniach v minimálnej hodnote 20 €, získavate nálepky na školský zošit alebo bublifuk, to všetko s dinosaurím motívom. Darček obdržíte po predložení pokladničného dokladu našej hosteske, ktorá bude viditeľne označená.  

 

 

Tešíme sa na vás! 


 

logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_ccc.jpg
logo_favab.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_samdex.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_anipet.jpg
logo_subway.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_billa.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_jysk.jpg
logo_reserved.jpg
logo_triola.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_locoburger.jpg