Leto v Centro Nitra – nebudú chýbať ani koncerty na terase

Počas najbližších týždňov vás čakajú pohodové letné chvíle aj v Centro Nitra – pozrite sa, aký program sme si pre vás počas leta pripravili.


Leto je pre mnohých obľúbeným ročným obdobím, a to najmä pre pohodu a bezstarostnosť počas dlhých letných dní. Grilovačky, dovolenky, zábava s priateľmi...Pohodové chvíle vás ale čakajú počas najbližších týždňov aj v Centro Nitra – pozrite sa, aký program sme si pre vás počas leta pripravili.

 

Sladké vysvedčko

Spomínate si na časy, keď ste v posledné júnové dni dostali vysvedčenie a zároveň tým odštartovali dvojmesačné letné prázdniny? Ak ste boli s vysvedčením spokojní, istotne máte na tento okamih len pozitívne spomienky. O pár dní sa školský rok končí a podobne ako vy pred rokmi, aj dnešné deti dostanú vysvedčenia. My sme sa rozhodli deťom tento deň spríjemniť ešte viac. Každý žiak, ktorý 29.júna od 10:00 do 15:00 prinesie ukázať do Centro Nitra svoje vysvedčenie (platné v školskom roku 2017/2018), bude odmenený sladkým darčekom od Cukríkovej víly. Tá bude deti rozveseľovať a odštartuje s nimi radostné dva mesiace letných prázdnin.

 

Letné koncerty na terase

Po minuloročnom úspechu pokračujeme v sérii letných koncertov na terase opäť! V spolupráci s Music a Cafe Nitra sme pre vás pripravili šesť hudobných koncertov počas júla a augusta. Tie budú prebiehať na terase Music a Cafe, kde si môžete dopriať chladené pivko či miešaný nápoj. K dobrej hudbe nebude chýbať ani vynikajúce jedlo v podobe chutných burgrov a iných delikates od LOCO – BURGERS & SANDWICHES.
Koncerty začínajú vždy o 20:00. Rezervácie je možné prijímať na tel.č. 0910 900 899.

12.7. Edo Klena a Lukáš Valkučák
19.7. Dany Matuščinová
26.7. Martina Kertészová a kámoši
16.8. Acoustic session II.
23.8. Akustické duo CraZy MinDs
30.8. Walk on unplugged

 

Unikátna výstava s názvom Veľkomoravská jednotka

Pri príležitosti 1111 rokov od zániku Veľkej Moravy si budete môcť v Centro Nitra prezrieť pútavú výstavu a impozantný pamätný stĺp. Unikátnosť tohto stĺpa spočíva vo veľkomoravských krížoch, umiestnených kolmo na seba. Tie vytvárajú obraz štyroch číslic, ktoré spolu formujú pamätný rok 1111. Na každom ramene stĺpa je navyše symbolicky vyobrazený výjav, znázorňujúci jednu z najvýznamnejších udalostí veľkomoravských dejín.

Súčasťou výstavy je aj miniatúrna rekonštrukcia veľkomoravského valu a edukatívna prezentácia o zaujímavostiach týkajúcich sa Veľkej Moravy. Môžete sa tak dozvedieť napríklad niečo o popularite sokoliarstva v tomto období, o nie práve lichotivej prezývke Svätopluka, ale aj to, že legenda o troch Svätoplukových prútoch obsahuje historickú nepresnosť.

Výstava bude pripravená pod záštitou občianskeho združenia ŠOK. Prezrieť si ju budete môcť počas celého augusta. Tešiť sa môžete aj na Facebook súťaž, ktorá bude spolu s výstavou prebiehať počas augusta. Sledujte nás na našom Facebooku, kde sa už čoskoro dozviete všetky podrobnosti.


Letné výpredaje

Leto v Centro Nitra bude tento rok patriť aj letným výpredajom. Nepremeškajte ich a doplňte si svoj letný šatník trendovými kúskami za skvelé ceny. O konkrétnych zľavách budeme priebežne informovať, zoznam všetkých predajní nájdete TU.

 

Letné výstavy v Centro Nitra

Na potulkách Centro Nitra si môžete počas nákupov prezrieť pútavé výstavy, umiestnené v srdci nákupného centra. Počas júla pre vás pripravujeme výstavu s názvom Čaro slovenského ornamentu, ktorá zobrazí slovenskú tradíciu v rôznych podobách. Augustová výstava bude patriť maliarke Zdenke Lukáčovej, ktorá vám predstaví svoju výstavu Chotáre, zobrazujúcu prírodu za dedinou vo všetkých jej pestrých farbách. 

Prežite pohodové leto s Centro Nitra!


 

logo_casino-admiral.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_orange.jpg
logo_subway.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_panda.jpg
logo_bata.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_talianka.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_anipet.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg