6 dôvodov, prečo sa dostať do formy s Espriou

Leto už klope na dvere a vy ste sa ešte stále nedostali do formy?ESPRIA Fitness Club v Centro Nitra vám ponúka spojenie príjemných priestorov, skúsených trénerov a špičkového vybavenia, s ktorými dosiahnete svoj cieľ ľahko a rýchlo. Presvedčte sa, že cvičenie môže byť aj zábavou!


Leto už klope na dvere a vy ste sa ešte stále nedostali do formy? ESPRIA Fitness Club v Centro Nitra vám ponúka spojenie príjemných priestorov, skúsených trénerov a špičkového vybavenia, s ktorými dosiahnete svoj cieľ ľahko a rýchlo. Presvedčte sa, že cvičenie môže byť aj zábavou!

 

Espria = najmodernejší fitness club v Nitre

 Mnoho ľudí si spája návštevu fitness centra so slovom povinnosť. U nás v Centro Nitra to ale neplatí! ESPRIA Fitness Club je právom považovaný za najmodernejší fitness v Nitre. Jeho priestranné a príjemné priestory dodávajú človeku odhodlanie splniť svoj cieľ. Samozrejmosťou je najnovšie vybavenie, s ktorým pôjde cvičenie tak ľahko, že návštevu fitnescentra nebudete brať ako povinnosť.

 

Cvičenie vám ušijeme na mieru

ESPRIA Fitness Club splní svojimi službami aj tie najnáročnejšie požiadavky. Vybrať si môžete zo širokej ponuky rôznych programov, a to podľa toho, na aký druh cvičenia by ste sa chceli zamerať. Aktívni i menej aktívni športovci ocenia funkčný tréning, ktorý zapája maximálny počet svalov počas cvičenia s vlastnou váhou a zároveň tak napomáha aj rýchlemu zotaveniu po zranení.

 K výkladnej skrini Fitness Clubu Espria patrí fitness a cardio zóna. Návštevníci majú k dispozícii až 30 kvalitných strojov americkej značky NAUTILUS  a množstvo posilňovacích strojov značky TRUE, ktoré premenia vaše cvičenie na zábavu. Ak nie ste aktívny športovec, nezúfajte! Vhodný je pre vás TRX®, ktorý je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre elitných športovcov. Počas celej doby cvičenia využívate iba jedno jednuduché náradie, s ktorým naplno využívate váhu vlastného tela.    

 Pre tých, ktorí sa cvičením radi bavia aj v spoločnosti ostatných je tu skupinové cvičenie. Vybrať si môžete z bohatej ponuky cvičení ako TRX, IBW, Sexi telo alebo rôzne typy funkčných tréningov. Podrobnejšie informácie o cvičeniach nájdete na www.espria.sk.

 

Dbáme na vaše individuálne potreby

 Samozrejmosťou v poskytovaní služieb je individuálny prístup. K dispozícii sú vám školení osobní tréneri, ktorí budú starostlivo dohliadať na tréningový proces. Naučia vás, ako stroje správne používať, ako cvičiť efektívne, no v neposlednom rade vám budú dodávať odhodlanie a motiváciu. So skúsenými trénermi dosiahnete svoj cieľ oveľa ľahšie!

 

Cvičením to nekončí

 ESPRIA Fitness Club sa o vás nestará len počas cvičenia, ale aj po ňom. Presne pár minút po tréningu je ten najvhodnejší čas na príjem niektorých dôležitých živín, a preto „prvú pomoc“ nájdete priamo vo Fresh bare. Ponúka totiž široký sortiment športovej doplnkovej výživy, ovocných štiav a rôznych nápojov, ktorými sa môžete po cvičení odmeniť a zároveň vám dodajú živiny a energiu.

 

Letné opálenie aj bez dovolenky

Ak sa vám zdá, že je to na jedno fitness centrum príliš veľa, mýlite sa! Nájdete tu aj špičkové solárium OXYATAN, ktoré je v súčasnosti považované za najmodernejšie. Vďaka šetrnému ale intenzívnemu opaľovaniu nebude trpieť vaša pokožka a vy sa môžete pýšiť krásnym letným vzhľadom.  

 

DRINA = ODMENA

 Ak ste už formu získali, je dôležité si ju udržiavať. Zakúpiť si môžete permanentku, ku ktorej navyše získate od 27.5. vernostné zľavy do obchodov v Centro Nitra. Využiť môžete zľavy na nové športové oblečenie v Beldasport, na osviežujúce nápoje vo Freshpoint alebo môžete získať ďalšie módne vychytávky za skvelé ceny.

 

 ESPRIA Fitness Club sa snaží vyhovieť požiadavkám aj tých najnáročnejších zákazníkov. Príjemné priestory, najmodernejšie vybavenie, individuálny prístup, to sú hlavné benefity, ktoré vám Espria ponúka. Odhoďte preto akékoľvek zábrany a vyskúšate cvičenie v Esprii. Určite neoľutujete!

 

 


 

logo_u-frantiska.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_klenoty-aurum.jpg
logo_omega.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_house.jpg
logo_martinus.jpg
logo_datart.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_bata.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_orange.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_samdex.jpg
logo_jysk.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_tussi.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_steffel.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_triola.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg