Pridajte sa do N-klubu a využívajte zľavy na nákup!

Dátum pridania: 26. 02. 2018

Vážime si verných zákazníkov a chceme ich odmeniť. Aj preto sme vytvorili N-klub – klub ľudí, ktorí sa k nám radi opakovane vracajú, majú záujem o informácie o dianí v Centre a milujú výhodné nakupovanie.

Získajte zdarma členstvo

Zaregistrovať sa do N-klubu je úplne jednoduché! Stačí zájsť na našom webe do sekcie N-KLUB a v ľavom stĺpci vyplniť registračné údaje. Pomocou nich sa prihlásite do svojho konta, v ktorom budete mať prehľad o aktuálnych zľavách. Registrácia je bezplatná a nezaberie vám viac ako minútku vášho času. Stačí, ak vyplníte základné údaje a stanovíte si heslo, prostredníctvom ktorého sa budete do konta prihlasovať.

 

Čo získam, ak sa zaregistrujem do N-Klubu?

 

     1. Pravidelný prehľad o podujatiach a zľavách

V N-klube Vás budeme pravidelne informovať o rôznych zľavách v našich predajniach. Po začatí ich platnosti vás upozorníme e-mailom, aby ste mali aktuálny prehľad a mohli ich ihneď využiť pri nákupe. Okrem toho budete pravidelne informovaní o pripravovaných podujatiach v Centre, a to prostredníctvom mesačného newslettra. Prehľad zliav si však môžete pozrieť kedykoľvek, prihlásením sa do konta N-klubu.

 

      2.  Špeciálne zľavové kupóny len pre verných

Zľavy vo vašom konte N-klubu budú mať podobu špeciálnych zľavových kupónov. Tie budú pravidelne aktualizované a obmieňané. Každý kupón je možné použiť len jednorázovo. Stačí ho predložiť v predajni, na ktorú sa zľava na kupóne vzťahuje, a výhodný nákup je váš! Zľavové kupóny budú k dispozícii len pre členov N-klubu, ktorí budú o zľavách pravidelne informovaní prostredníctvom e-mailu.

 

Pre koho je N-klub určený?

Absolútne pre každého! Nerozhoduje pohlavie, vek a ani bydlisko. N-klub je tu pre všetkých, pre ktorých je Centro Nitra ideálnou voľbou pri nákupoch alebo stretnutiach s priateľmi. Zaregistrujte sa do N-klubu ešte dnes a využite skvelé zľavy, s ktorými nakúpite výhodnejšie!

 

Čo vás čaká v Centre počas marca?

Moja NAJ kniha

17. marec 

Marec je mesiac knihy, preto niet lepšieho spojenia pre knižné podujatie ako kníhkupectvo Martinus a Krajská knižnica Karola Kmeťka v Nitre. Počas tohto dňa sa budú môcť deti zapojiť do tvorivých dielní, v ktorých si budú vyrábať kreatívne záložky do knihy. Nebude chýbať kurz kreatívneho písania, interaktívne divadlo pre deti na motívy slovenskej ľudovej rozprávky a zážitkové čítanie. Súčasťou podujatia bude výstava "Moja NAJ kniha", ktorá je určená pre deti aj dospelých. Každý, kto si prinesie svoju najobľúbenejšiu knihu bude zaradený do žrebovania o skvelé ceny. Žrebovanie sa uskutoční priamo na mieste po skončení akcie.

 

Veľkonočné trhy

24. - 31. marec

Koncom marca očakávame Veľkú noc, preto sa môžete aj tento rok tešiť na Veľkonočné trhy v Centre. Už tradične tu nájdete originálnych výrobcov, ktorí vám ponúknu všetko, čo by vám počas Veľkej noci rozhodne nemalo chýbať.

 

Výstava „Parta moja, parta“

Počas marca sa môžete tešiť na unikátnu výstavu Krajského osvetového strediska, v rámci ktorej bude vystavená kolekcia dobových fotografií. Tie zobrazujú ľudové kroje, v ktorých sa v 20. storočí vydávali dievčiny za svojho milého. Fotografie pochádzajú z viacerých obcí pod Zoborom, napríklad z Čechyniec, Branču či Veľkého Cetína.

 

 


 

logo_lara-bags.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_sevt.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_ccc.jpg
logo_brloh.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_bepon.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_reserved.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_exisport.jpg
logo_medicine.jpg
logo_gallery.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_royal-press.jpg