Pozývame vás na kávu do Siestičky

V južanských krajinách je siesta dôležitým momentom dňa. Symbolizuje chvíle, kedy si ľudia oddýchnu od práce, vychutnajú si obed a v pokoji sa porozprávajú. Na slovenskú siestu, špeciálne tú nitriansku, je tu v priestoroch OC  Siestička. Štýlová kaviareň v srdci Centro Nitra. 


V južanských krajinách je siesta dôležitým momentom dňa. Symbolizuje chvíle, kedy si ľudia oddýchnu od práce, vychutnajú si obed a v pokoji sa porozprávajú. Na slovenskú siestu, špeciálne tú nitriansku, je tu v priestoroch OC Centro Nitra kaviareň Siestička.

Srdce Centra

Štýlová kaviareň v srdci Centro Nitra funguje pomerne krátko, no už si stihla získať sympatie mnohých kávičkárov. Je to miesto, ktoré rozhodne musíte navštíviť a dať si tak pauzu počas nákupov v obchodoch Medicine, Benetton, Tussi či Piere Cardin. „Chceli sme návštevníkom Centra priniesť štýlové miesto pre oddych a stretávanie. Preto sme tomu prispôsobili aj samotný názov. Siestička symbolizuje slobodu a ideálnu možnosť trávenia voľného času,“ povedal nám Jozef Matis z kaviarne Siestička.


Posedením v Siestičke urobíte dojem na každého klienta, priateľa či známeho. Kaviareň totiž ponúka sortiment, ktorý ocení aj ten najnáročnejší zákazník. Na svoje si prídu milovníci kávy, čaju, ale aj piva. To dokonca pochádza z rodinného remeselného pivovaru Karpat. Príjemné stretnutie napokon môžete osladiť kvalitnou belgickou čokoládou alebo sladkým dezertom.
 

 

Atmosféru vytvára aj samotný interiér

O kaviarni Siestička nehovoríme náhodou. Dýcha nezameniteľnou atmosférou a pozitívnou energiou, ktorú ideálne dopĺňa aj zaujímavosť - živý horský mach na stenách. Ak by ste mali chuť na trochu hudby, svoje umenie môžete predviesť na dobovom pianíne. Hovorí sa, že bolo vraj zachránené pred chamtivou nevestou. Interiér Siestičky tiež vkusne dopĺňa aj netradičný krb.
 

Vhodná aj pre rodiny s deťmi

Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi. Zatiaľ čo si budete vychutnávať kvalitnú kávu s priateľmi, deti sa pokojne zabavia pri kresliacej tabuli či v kútiku s hračkami.
 
Kaviareň Siestička je spojením vkusu, príjemnej atmosféry a štýlového prostredia. Jej výhodná poloha prispieva k tomu, aby sa pre vás Siestička stala ideálnym miestom na stretnutia. Či už s obchodnými partnermi, priateľmi, známymi i neznámymi. Nechajte sa inšpirovať samotným názvom a na siestu zavítajte jedine do Siestičky!

 


 

logo_rebeka.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_adam.jpg
logo_gatta.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_exisport.jpg
logo_pepco.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_bata.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_robel.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_orange.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_jysk.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_triola.jpg
logo_anipet.jpg
logo_kika.jpg
logo_subway.jpg
logo_brloh.jpg