Od 01. 11. 2015 sme pre Vás otvorili novú predajňu FASHION POINT KVL & TIMEOUT. Spojili sme dve oblúbené značky s kvalitnou pohodlnou pánskou a dámskou kolekciu pre každú príležitosť. Teraz nájdete kúsky týchto dvoch jedinečných značiek na jednom mieste.

 

Lee Cooper, legendárna londýnska denimová značka – od roku 1908 –, privádza s uvedením svojej kolekcie jar-leto 2018 k životu tradičného londýnskeho ducha, pričom dokáže vo všetkých rozmeroch kolekcie zachytiť umeleckú a oslavovanú stranu východného Londýna.

Ako symbol tých, ktorí sa zamerali nielen na fyzickú, ale i na umeleckú činnosť, Lee Cooper navrhuje novú kolekciu, ktorá zachytáva podstatu autentického denimu, rovnako ako britské špecifické eklektické štýly.

 Kolekcia Lee Cooper jar-leto 2018 podtrhuje rysy silných a vášnivých osôb, milujúcich svoj život a všetko, čo to predstavuje, tých, ktorí si s priateľmi užívajú deň, ako by to bola tá najobvyklejšia vec, ktorú by mohli urobiť. Kolekcia Lee Cooper je inšpirovaná tými, ktorí vo svete, v ktorom žijú, zanechávajú významnú stopu.

Ľudia, ktorí prijímajú uvoľnený štýl obliekania, ľahké siluety, farebné a hravé potlače, všetko zabalené v typickom londýnskom vintage štýle.

 

DÁMSKA KOLEKCIA

Inšpiráciou tejto kolekcie je východiskový bod tradičných britských karnevalov, ktoré sa cez leto v Anglicku konajú. Ženský štýl obliekania počas udalosti je definovaný živými farbami a oblečením, ktoré vyzdvihuje telesné krivky. 

Kľúčovými časťami sezóny je stávka návrhárov Lee Cooper: návrat denimovej kombinézy a denimových šiat do dámskeho šatníka.

Tiež sa vracajú veľmi jemné bavlnené denimové košele s krásne tvarovanou siluetou, všetko na pridanie ženskosti.

Elegantný tón je daný kombináciou džínsov Lee Cooper, perfektne strihaných v rôznych tvaroch pre rôzne ženské siluety, a hojnými odtieňmi originálneho denimu, čo umožňuje kombinovať topy s viacerými kusmi – základné tričká, košele slimfit či široké, saká alebo svetre.

Zdrojom inšpirácie je tiež čaro prázdninových pútačov a vďaka vyvolaniu pocitu britského karnevalu vyzerá oblečenie ako príbeh. Kockované košele, blúzky z ľahkých materiálov, ktoré môžete nosiť od rána do večera, všetko v odtieňoch práškových farieb alebo naopak v silných odtieňoch, a to všetko ako kovbojmi inšpirovaný denim.

Jemné kvetinové potlače, dokonca aj na vrecku džínsov, na hrudi košele, sú spomienkou na anglický jemný porcelán, ktorý možno nájsť na slávnych letných záhradných oslavách v Anglicku.

 

PÁNSKA KOLEKCIA

Vzhľad kolekcie ovplyvňujú mužské rôznorodé postavy prítomné na londýnskych karnevaloch a festivaloch, zatiaľ čo farebná paleta odkazuje na dôležité momenty vo viac ako storočnej histórii značky – biela, sýto červená a tmavo modrá –, v odtieňoch denimu. 

Najdôležitejším vzorom kolekcie je ľahké sako bez goliera, košeľa s dlhým rukávom, voľné tričko s nápisom Lee Cooper a džínsy v stredne modrom tóne – to všetko predstavuje stelesnenie sezóny.

Fleecové vesty, ekologické kožené saká, nohavice chino, jednoduché svetre a košele v neutrálnom vyhotovení, robia z kolekcie Lee Cooper voľbu tých, ktorí chcú vyberať kúsky oblečenia v rovnakom duchu – ráno, po celý deň v kancelárii až do večera na párty s priateľmi. Základné kombinácie prvkov, ktoré môžu definovať a utvárať kompletný pánsky šatník.

 

 

Nová kolekcia JAR-LETO 2019 pre KVL:

 

7989_KVL_SS19

 

 

Lee Cooper kolekcia jeseň/zima 2019/2020: #WEARLONDON

Texty „vrátim sa k tebe znovu a znovu, veľké modré more,“ sa nám hodí aj v tejto novej sezóne, pretože keď leto končí a ľahké letné oblečenie odchádza, vraciame sa k oblečeniu DENIM BLUE.

A ak hovoríme o DENIM BLUE, červenej etikete LEE COOPER, autentická džínsovina je symbolom každého milovníka džínsov.

Nová sezóna prináša ikonické kúsky z východného Londýna, kde dizajnéri Lee Cooper čerpajú inšpiráciu z džínsovej módy a hrajú sa s novými tvarmi, strihmi a detailmi, ktoré vás prekvapia.

Navyše, s každou kolekciou sú kúsky Lee Cooper stále potrebnejšie v šatníku - od džínsových búnd, cez Vaše nové obľúbené džínsy a kockované košele, všetko na nosenie v punkových rockových odevoch.

Postavte sa a vyjadrite sa prostredníctvom oblečenia Lee Cooper, ktoré nosíte, produktov, ktoré hrdo nesú logo Lee Cooper, jednej z najcool britských značiek: #WEARLONDON.

D Á M S K A    K O L E K C I A

Aj v tomto roku sme na prvé miesto dali džínsovinu a na tejto látke, ktorá sa stáva nadčasovou, staviame našu kolekciu oblečenia. Od džínsových nohavíc v rôznych strihoch - každý ideálny pre ženskú siluetu - po košele, sukne a bundy, Lee Cooper prináša perfektné oblečenie pre túto novú sezónu.

Ženské línie sa ponechávajú a zachytávajú v zárezoch, ktoré zahŕňajú ženské siluety. Košele sú tenké - či už je to džínsová alebo károvaná bavlna, džínsové bundy sú tiež určené pre ženské krivky, určené na zdôraznenie postavy presýpacích hodín a spôsobujú efekt predĺženia siluety. Rifľové šaty, ktoré prichádzajú v rôznych prevedeniach a strihoch, nesú výrazné prvky a prekvapivé detaily, vďaka ktorým bude tento kus „nielen ďalším džínsovým oblečením“.

Dominantným štýlom je britský preppy štýl - s károvanými potlačmi, kombinovanými            s džínsami, sakami so znakmi vysokej školy, tenkými džínsovými košeľami, všetko doplnené jesennými kusmi IT: jemnými flísovými bundami a bombérovými bundami, ktoré sú ideálne pre bežné športové outfity.

 

 

P Á N S K A   K O  L E K C I A

Pánske jesenná kolekcia 2019 je tiež v súlade s britským štýlom inšpirovaným vysokou školou. Od štýlových kúskov studenej farby podľa jesene, ide všetko v smere, ktorý vyjadruje dynamický postoj zameraný na presné ciele.

Nájdeme tu bundy a prešívané vesty, tričká v rôznych farbách s logom Lee Cooper, silný motív vo svete módy, ekologické kožené bundy pre tých, ktorí milujú životné prostredie.

Štylisticky, v závislosti na štýle každého, nechýba kompletné džínsové alebo športové oblečenie, ani svetre.

 

Ak ste fanúšikom ľahkého štýlu, v tejto novej kolekcii sa Vám budú páčiť nohavice a svetre z pletenej látky s charakteristickými detailmi Lee Cooper. Doplňte vestu a tenisky na kompletný outfit.

Pre milovníkov pravého denimu, Lee Cooper priniesol kompletné oblečenie: bundy, košele, džínsy v správnom strihu, dokonca aj vaky a batohy crossbody.

S farebnou paletou podobnou dámskej kolekcii, s odtieňmi tmavomodrej, hnedej, čerešňovej, červenej, modrej a šedej, kolekcia Lee Cooper jeseň-zima 2019/2020 pre mužov vyžaruje čisto mužskú silu a postoj.

#WEARLONDON rozpráva príbeh o Vás a Vašich obľúbených džínsoch. Kvalitné džínsy      s nápismi a červeným štítkom Lee Cooper, ktorý symbolizuje autentický britský denim, pôvodný východný Londýn, s tradíciou z roku 1908.

 

 

 

 

 Kolekcia KENVELO: URBAN JOMO – Autumn-Winter 2019/2020


Potom, čo sme všetci prežili FOMO - Fear of Missing Out /Strach zo zmiznutia/ - prichádza nová filozofia, ktorá nás vezme z tohto sveta.
JOMO - Joy of Missing Out /Radosť zo zmiznutia/ - to znamená, že je potrebné venovať väčšiu pozornosť, byť prítomný pri tom, čo robíte, nechať telefón bokom a len žiť.
Vaše dni budú plnšie, efektívnejšie, Vaše chvíle budú chutnejšie.
Vaše oblečenie vybrané s ľahkosťou zo šatníka, bude tiež hovoriť o Vás
a poskytne oddelený postoj, plný charizmy.


D Á M S K A  K O L E K C I A


Prvá časť kolekcie, ktorá sa nachádza v predajniach KVL, uľahčuje prechod na jeseň a spolieha sa na ľahké oblečenie, ktoré sa počas tohto prechodného obdobia ľahko integruje. Šaty kombinované s tenkými sakami, džínsami a štýlovými nohavicami v moderných líniách, ktoré sa nosia s ľahkými svetrami a elegantnými ležérnymi košeľami.

 

Zážitky JOMO sa skladajú z bohémskych okamihov plných ženskosti tým, že sa nosia šaty s kvetinovými vzormi, džínsové sukne kužeľového strihu po celý deň, v ľahkých mestkých outfitoch.
URBAN JOMO s kvalitnými materiálmi, oslavujúcimi tradíciu KVL by KENVELO, siaha rôznymi štylistickými smermi: neformálny, vkusný športový, vhodný pre univerzitné, školské alebo kancelárske dni.


Ľahké bundy z jesennej kolekcie sú kľúčové a vyžadujú si nosenie buď s jednoduchými blúzkami alebo košeľami.
V spodných dieloch sú možnosti neobmedzené v závislosti od účelu Vašich dní: rovné sukne, textilné, pruhované, pre úspešné obchodné elegantné oblečenie. Odložte priliehavé džínsy alebo rovné nohavice pre viac neformálne dni.


Farebná paleta sa točí okolo studených odtieňov jesene - od šedej, modrej, červenej, všetko zladené kvetinovými potlačmi, pruhmi alebo srdiečkami.


Džínsové nohavice - rovnako ako každú sezónu – sú dôležitou súčasťou kolekcie KVL by KENVELO. S rôznymi strihmi (straight, skinny, boyfriend) a s rôznymi odtieňmi, sú džínsy KVL symbolickou súčasťou nášho oblečenia a sú svedkami momentov JOMO.

 


P Á N S K A  K O L E K C I A


Ak sa Váš pánsky štýl v posledných rokoch nezmenil a Vy to neurobíte, nie je problém. KVL by KENVELO zostáva v súlade s jeho klasickým štýlom, na ktorý ste zvyknutí. Okrem toho môže byť URBAN JOMO meradlom skutočnosti, že sa nestaráte o módne trendy. Aktualizácia opotrebovaných častí musí byť vykonaná najmenej niekoľko sezón.
Pre milovníkov košieľ máme kusy v rovných strihoch, s diskrétnou potlačou, ktoré sa perfektne nosia s ľahkými svetrami.
Ak polokošele patria medzi Vaše obľúbené, máme nové modely v rôznych farebných kombináciach.

 

V tejto novej sezóne prináša KVL sériu kusov ideálnych pre každodenný život. Mestské dobrodružstvo je pokryté ľahkosťou príležitostných a elegantných ležérnych kusov.
Veľkú časť zbierky tvoria bundy, elegantné nohavice z ľahkých materiálov, košele s jednoduchými textúrami a jednoduché farby, ktoré perfektne ladia s tričkami s potlačou. Základnými prvkami kolekcie sa stávajú funkčné kusy ako: eko-kožené bundy, kožené bundy, mikiny a košele v rôznych farbách.

 

Džinsová línia tiež pokrýva Vaše džínsové potreby. Stredný pás, vysoký alebo naopak nízky. Rôzne odtiene modrej pre väčšie uľahčenie kombinovania farieb celého outfitu.

 

 

 Nová kolekcia Timeout

 

 

 

 

 Skvelé zľavy vo Fashionpoint

Dátum pridania: 16. 09. 2019

Skvelé zľavy vo Fashionpoint. Akcia spadá na všetky košele a svetre KVL, LEE COOPER, TIMEOUT, okrem Special & Best price modelov.

Nová kolekcia v Lee Cooper

Dátum pridania: 02. 09. 2019

 

D Á M S K A    K O L E K C I A

Aj v tomto roku sme na prvé miesto dali džínsovinu a na tejto látke, ktorá sa stáva nadčasovou, staviame našu kolekciu oblečenia. Od džínsových nohavíc v rôznych strihoch - každý ideálny pre ženskú siluetu - po košele, sukne a bundy, Lee Cooper prináša perfektné oblečenie pre túto novú sezónu.

Ženské línie sa ponechávajú a zachytávajú v zárezoch, ktoré zahŕňajú ženské siluety. Košele sú tenké - či už je to džínsová alebo károvaná bavlna, džínsové bundy sú tiež určené pre ženské krivky, určené na zdôraznenie postavy presýpacích hodín a spôsobujú efekt predĺženia siluety. Rifľové šaty, ktoré prichádzajú v rôznych prevedeniach a strihoch, nesú výrazné prvky a prekvapivé detaily, vďaka ktorým bude tento kus „nielen ďalším džínsovým oblečením“.

Dominantným štýlom je britský preppy štýl - s károvanými potlačmi, kombinovanými  s džínsami, sakami so znakmi vysokej školy, tenkými džínsovými košeľami, všetko doplnené jesennými kusmi IT: jemnými flísovými bundami a bombérovými bundami, ktoré sú ideálne pre bežné športové outfity.

 

P Á N S K A   K O  L E K C I A

Pánske jesenná kolekcia 2019 je tiež v súlade s britským štýlom inšpirovaným vysokou školou. Od štýlových kúskov studenej farby podľa jesene, ide všetko v smere, ktorý vyjadruje dynamický postoj zameraný na presné ciele.

Nájdeme tu bundy a prešívané vesty, tričká v rôznych farbách s logom Lee Cooper, silný motív vo svete módy, ekologické kožené bundy pre tých, ktorí milujú životné prostredie.

Štylisticky, v závislosti na štýle každého, nechýba kompletné džínsové alebo športové oblečenie, ani svetre.

 

Ak ste fanúšikom ľahkého štýlu, v tejto novej kolekcii sa Vám budú páčiť nohavice a svetre z pletenej látky s charakteristickými detailmi Lee Cooper. Doplňte vestu a tenisky na kompletný outfit.

Pre milovníkov pravého denimu, Lee Cooper priniesol kompletné oblečenie: bundy, košele, džínsy v správnom strihu, dokonca aj vaky a batohy crossbody.

S farebnou paletou podobnou dámskej kolekcii, s odtieňmi tmavomodrej, hnedej, čerešňovej, červenej, modrej a šedej, kolekcia Lee Cooper jeseň-zima 2019/2020 pre mužov vyžaruje čisto mužskú silu a postoj.

#WEARLONDON rozpráva príbeh o Vás a Vašich obľúbených džínsoch. Kvalitné džínsy s nápismi a červeným štítkom Lee Cooper, ktorý symbolizuje autentický britský denim, pôvodný východný Londýn, s tradíciou z roku 1908.

Nová kolekcia vo Fashionpoint je tu

Dátum pridania: 28. 08. 2019

Nová kolekcia vo Fashionpoint je tu.

logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_bata.jpg
logo_gallery.jpg
logo_favab.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_subway.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_adam.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_robel.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_martinus.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_delikateso.jpg