Milí zákazníci,

tu som človekom, tu nakupujem - tento slogan vysvetľuje úspech našej spoločnosti. Stojí na ľuďoch, ktorí tu pracujú a na ľuďoch, ktorí tu nakupujú, pretože práve ich potreby a želania formujú našu ponuku a naše výkony.

dm drogerie markt ponúka vo svojich predajniach po celom Slovensku rozsiahly sortiment v oblasti krásy, wellnessu, starostlivosti o deti, domácnosti, fotoslužieb, sezónnych výrobkov, či produktov pre zvieratá. V posledných rokoch sa nám podarilo vyprofilovať medzi najsilnejšie spoločnosti na trhu. Dôkazom toho je aj rozširujúci sa sortiment v oblasti biopotravín a kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Zároveň vám každá predajňa dm ponúka sortiment v oblasti dermokozmetiky. Príjemným spestrením nákupu je program dm active beauty svet plný výhod. Umožňuje získať množstvo výhod pri nakupovaní, wellnesse a cestovaní. Užite si svoje nákupy v príjemnom a elegantnom prostredí našich predajní.25-násobné body na kozmetiku

Dátum pridania: 02. 10. 2018

Buďte krásna za každých okolností a nakupujte svoje obľúbené produkty v predajni dm drogerie markt. Aktivujte si v termíne od 1. do 31. októbra kupón vo vašom kupónovom centre a uplatnite si pri nákupe 25 násobok bodov na dekoratívnu kozmetiku. Viac kupónov nájdete na www.mojadm.sk/kuponovecentrum a ak chcete o všetkých novinkách a vychytávkach, ktoré pre vás chystáme, neváhajte nás sledovať na FB dm drogerie markt Slovensko a Instagrame dm_Slovensko.

logo_robel.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_billa.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_steffel.jpg
logo_bata.jpg
logo_pepco.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_sevt.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_triola.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_omega.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_martinus.jpg
logo_panda.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_u-frantiska.jpg